Yıllardır sahip olduğumuz WEB Tasarım konusundaki birikim ve tecrübemizi, "Zigana WEB" adı altında markalaştırarak kaliteli hizmet anlayışla siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duymaktayız. Zigana WEB tasarım, gelişen teknolojiye ayak uydurarak gelinen son noktadaki gelişmeleri site tasarımlarına uygulayarak, son teknoloji ürünü sistemler ortaya çıkarmaktadır.

Etkileyici ve kolay kullanım arayüzüne sahip kullanıcı dostu web tasarım çözümleri... Dünyanın her erinden kolaylıkla ulaşılabilen, hızlı ve size özel bir web sayfasına sahip olun Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tüm dünyaya tanıtmak, ticari stratejileriniz üzerine kurgulanmış dikkat çekici özelliklere sahip sayfalar..  Farklı web tasarım çözümlerimize bir göz atın.. İhtiyacınıza en uygun özelliklere sahip, teknolojinin bütün imkanlarını bünyesinde barındıran, kolay güncellenebilme imkalarıyla hizmete sunduğumuz web çözüm paketlerimizden size en uygununu belirleyelim..

Tasarımlar

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com

Kurumsal WEB Tasarım

İçinde bulunduğumuz bilişim çağının bir sonucu olarak; her firmanın, kurumun, okul, dershaneler, belediyelerin... ve hatta şahısların dahi sahip olmasının bir zorunluluk haline…

E Ticaret

Günümüzde yapılan alış veriş yöntemlerinin başında internetten alınan ürünler gelimektedir. Bir tıkla istenilen ürüne ulaşıp alışverişi tamamlamak..

Grafik Tasarım

Grafik tasarım; kurumsal kimliğinizi taşıyan ve hitap edeceğiniz alanda iletişime geçeceğiniz ilk iletişim araçlarını içeren görsellerden oluşur. 


 

Müşteri Destek

    0 462 322 50 90
  0 542 492 01 29
Domain Sorgulama

Domain:
ZiganaWEB; alana adı sorgulama ve kayıt hizmetini
hosting firmamız olan Zigana Hosting üzerinden
gerçekleştirmektedir..