Zigana WEB Tasarım

Yıllardır sahip olduğumuz WEB Tasarım konusundaki birikim ve tecrübemizi, "Zigana WEB" adı altında markalaştırarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Zigana WEB tasarım, gelişen teknolojiye ayak uydurarak gelinen son noktadaki gelişmeleri site tasarımlarına uygulayarak, son teknoloji ürünü sistemler ortaya çıkarmaktadır. Bunları yaparkende fiyatları optimum seviyelerde tutup, gerekli maliyet analizleri, uygun imkanları ile de göz doldurmaktadır. Karşılaştırma yapıldığında piyasadaki diğer tasarımlarla fiyat dengesi firmamızdan oldukça farklı olduğu görülmektedir.

Firmamıza ait Zigana Hostin üzerinde sitelerin alan adlarının (domain) ve hosting (barındırma) adreslerine sahip olunması gibi hizmetleri vermekteyiz. Kısaca bir site yaptırmak istediğimiz zaman bize gelmeniz yeterli. Siteniz en kısa süre içerisinde ve hemde istediğiniz formatta sizlere teslim edilir.

Müşterimizin yaptırmak isdeği web sayfasının; içeriği, yapısı, bu sayfayla nelerin yapılmak istendiği ortaya konulduktan sonra gerekli planlamalar ve maliyet analizleride yapılır. Ardında firmaya ait alan adı alınır. Alan adının alınış süresi, ".tr" uzantılı olup olmaması ile doğrudan bağlantılıdır. Akabinde ortaya koyulan bilgilerle site inşaasına başlanır ve taahüt edilen süre içerisinde ilgili firmaya site teslim edilir. Bu süre sitenin yapısı ve içeriğine bağlı olarak değişmekle birlikte minimum  7 gündür.

Zigana Bilgisayar; Zigana WEB ve Zigana Hosting firmalarını bünyesinde barındıran ve  bölgemizde bulunan her türlü kurum ve kuruluşa hizmet verebilecek düzeyde planlanmış hizmet anlayışının bir ürünü olarak geniş bir ürün gamına sahiptir. Bir okul veya kurmunun ihtiyaç duyabileceği her türlü ürün ve yazılım mevcut iken ki bunlar; SMS sitemleri sınav sistemleri, güvenlik kameraları, projeksiyon, bilgisayar, döküman kamerası, parmak izi sistemleri vb. aynı zamanda diğer kurumlarında (bu kurum kamu veya özel olabilir..) ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgi ve potansiyele sahiptir.. Bu anlayışla yılların bilgi ve birikimini Zigana Bilgisayar, Zigana Hosting ve ZiganaWEB isimleriyle markalaştırdık..

Zigana WEB Tasarım Dersleri